فرامحاسب رو توی جیبت بذار

فرامحاسب رو توی جیبت بذار !

با فرامحاسب، نرم افزار خود را همیشه به همراه داشته باشید، این امکان را برای شما فراهم کردیم تا بتوانید به وسیله موبایل فاکتور خرید و فروش ثبت کنید, دریافت و پرداخت اشخاص را وارد کنید و از فاکتور ها و اشخاص گزارشات مالی بگیرید، اطلاعات ثبتی شما به صورت خودکار بر سیستم شما اضافه میشود.

دور کاری با موبایل

دور کاری کن !

با فرامحساب اطلاعات اشخاص و کالاها به صورت خودکار روی گوشی همراه شما بارگزاری میشود، فاکتور فروش این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله کد، نام کالا و یا اسکن بارکد عملیات فروش را انجام دهید, اطلاعات ثبتی شما در لحظه و به صورت خودکار روی سیستم نرم افزار شما بارگزاری میشود.

حساب هارو به روز داشته باش!

همراه با فرامحاسب میتوانید به وسیله گوشی همراه در هر لحظه اطلاعات حساب اشخاص را به روز داشته باشید، دریافت و پرداخت ثبت کنید و گردش حساب مشتریان را برایشان ارسال کنید.

حساب هارو به روز داشته باش
آفلاین با گوشیت کار کن

آفلاین با گوشیت کار کن !

در حالت آفلاین میتوانید به آخرین اطلاعات به روز شده دسترسی داشته باشید, مانده کالاها و اشخاص را مشاهده کنید و همچنین فاکتور ثبت کنید، بعد از اتصال به اینترنت اطلاعات ارسال شده و حساب ها به روز میشوند.

زحمت مشتری رو کم کن !

با سفارش گیر رستورانی، نزد مشتریان بروید، شماره میز را وارد کنید و سفارش غذاها را ثبت و عملیات دریافت را انجام دهید، فاکتورها به سیستم اصلی ارسال و فیش سفارشات چاپ میشود.

زحمت مشتری رو کم کن
هزینه هاتو کاهش بده

هزینه هاتو کاهش بده !

همراه با فرامحاسب برای هر شعبه از تجارتتان, بدون نیاز به خرید سیستم های کامپیوتر یک نسخه نرم افزار داشته باشید، با ابزار تلفن همراه فروش را ثبت و به دفتر مرکزی ارسال کنید، به این صورت گزارشات هر شعبه بدون هزینه های مازاد روی سیستم شماست.

امروز رایگان شروع کن

نسخه رایگان به مدت 7 روز استفاده به همراه پشتیبانی
نرم افزار حسبداری رایگان