درآمد و هزینه در حسابداری

درست و حسابی هزینه کنید.

تمام هزینه را به سادگی ثبت کنید، رسید آن ها را بایگانی کنید و در بازه های زمانی مختلف، گزارشات تفکیک شده بگیرید !در طول ماه های مختلف هزینه های را مقایسه کنید، تا بتوانید تصمیمات مالی بهتری بگیرید.

حساب سود در حسابداری

هیچ سودی رو از دست نده !

با فرامحاسب به راحتی فاکتور خدمات ثبت کنید و درآمد های فروش رو به فاکتور مشتری اضافه کنید.فروش کالا و خدمات رو از هم تفکیک کنید و از هر کدام با جزئیات گزارش بگیرید.

ثبت خرید ها در نرم افزار حسابداری

هزینه های فاکتور خرید رو ثبت کنید و به صورت خودکار در قیمت های خرید کالا سرشکن کنید, دقیق تر سود مجموعه تون رو حساب کنید تا گزارشات جامع تری داشته باشید.

خریدت رو واقعی ثبت کن !
ثبت هزینه ها در نرم افزار حسابداری

از هیچ هزینه ای غافل نشو !

کارمزد های بانکی و هزینه ی خورد و خوارک , اجناسی که از دست میرن و خراب میشن، مساعده کارکنان و تعمیرات لوازم و یا هر پولی که از تجارت شما خارج میشه رو در کمتر از 2 دقیقه ثبت کنید و تمام تراکنش ها گزارش بگیرید

مالیات رو کنترل کن !

کالاهای مشمول مالیات رو انتخاب کنید، مشخصات کامل مشتریان رو ثبت کنید و با صادر کردن فاکتور های رسمی گزارشات فصلی مورد تایید دارایی بگیرید.از گرفتار شدن در اداره مالیات جلوگیری کنید و با ثبت هزینه ها در مبلغ مالیات صرفه جویی کنید.

کنترل مالیات در نرم افزار حسابداری
حمل و نقل و بارنامه در حسابداری

حمل و نقل و بارنامه!

به راحتی فاکتور های حمل و نقل رو به عنوان هزینه و یا درآمد وارد کنید، راننده رو ثبت کنید و اطلاعات بارنامه رو به فاکتور اضافه کنید. گزارشات رو با جزئیات جامع داشته باشید.

امروز رایگان شروع کن

نسخه رایگان به مدت 7 روز استفاده به همراه پشتیبانی
نرم افزار حسبداری رایگان