ارتباط با مشتریان با crm فرامحاسب

مشتریانت رو حفظ کن !

تداوم اصلی یک کسب و کار تلاش جهت کاهش از دست دادن مشتریان است. با ابزار CRM با مشتریان در ارتباط باشید, سطح رضایت آن ها را بهبود بدید، تجربه خرید عالی بسارید و میزان وفاداری مشتریان را افزایش دهید، ارتباط با مشتریان باعث افزایش میزان سود تجارت شما میشود.

سازماندهی مشتریان با crm

مشتریانت رو سازماندهی کن !

با فرامحاسب سرنخ های فروش را ثبت و در تاریخ های مختلف پیگیری کنید تا بتوانید احتمال خرید مشتریان را افزایش دهید، به این ترتیت هزینه های بازاریابی را نیز کاهش میدهید.

به تجارتت بهبود بده !

ابزار CRM این امکان را برای شما فراهم میکنید تا بتوانید اطلاعات کاملی از مشتریان وارد کنید، از علایق آن ها با خبر باشید و در زمان های لازم با آنان ارتباط بگیرید.

بهبود تجارت با crm
ارتباط با مشتری در crm

با مشتری در ارتباط باش !

برای مشتریان در مناسب های مختلف پیامک های سفارشی ارسال کنید, میتوانید فاکتور ها, مانده محاسب,تاریخ چک ها و یا محصولات جدید خود را ارسال نمایید.تبلیغات موثر داشته باشید و دائم با مشتریان در تعامل باشید.

پشت خطی رو بشناس !

فرامحاسب این امکان را برای شما فراهم میکند، در زمان تماس مشتریان اطلاعات آن ها در صفحه سیستم نرم افزار نمایش داده شود، به این صورت میتوانید با کلیک بر روی نام مشتری فاکتور ها را سریع تر صادر کنید و همچنین تجربه خوشایندی برای مشتریان بسازید.

مشاهده شماره های خطوط در crm
صرفه جویی در وقت با crm

در وقتت صرفه جویی کن !

با ابزار CRM لیست مشتریان رو مرتب کنید، برای آن ها پیگیری ثبت کنید و در زمان های لازم خواسته های آنان را یادآوری کنید.

امروز رایگان شروع کن

نسخه رایگان به مدت 7 روز استفاده به همراه پشتیبانی
نرم افزار حسبداری رایگان