پخش مویرگی در نرم افزار حسابداری

تجارت خود را توسعه دهید !

محصولات خود را در همه بازار توزیع کنید، همه جا در دسترس باشید و به این ترتیب مشتریان بیشتری جذب کنید.بازاریاب جذب کنید و به کمک سیستم های به روز تبلتی و مسیریابی نقشه ای، اطلاعات صحیح و به روز از بازار جمع آوری کنید.در نتیجه ارتباطات بهتر با مشتریان تجارت خود را بزرگ تر کنید.

ارسال پیامک با نرم افزار حسابداری

سهم بازار رو مال خودت کن !

اطلاعات کامل بازاریاب ها رو ثبت کنید، منطقه و آدرس اختصاص دهید, با ابزار ویزیتوری در لحظه و به صورت آنلاین اطلاعات مشتریان رو وارد و فاکتور هارا صادر کنید ، برای مشتریان به طور خودکار پیامک ارسال کنید و تجربه خرید خوبی برایشان بسازید.

روی بازاریاب ها نظارت داشته باش !

درصد های بازاریابی رو به صورت ثابت و پلکانی وارد کنید، بر روی نقشه مسیر ها و ساعات کاری را مشاهده کنید، از میزان برآورد سود هر بازاریاب گزارش تهیه کنید؛ مشتریان بدهکار هر بازاریاب را مشخص کنید، کالاهای امانی هر ویزیتور را داشته باشید و به سادگی فیش های حقوقی را صادر کنید.

اطلاعات بازاریاب ها رو نقشه
چاپ با نرم افزار حسابداری

به آسانی مدیریت کن !

با ابزار حواله سرجمع فرامحاسب، تنها در یک صفحه نرم افزار تمام فاکتور ها مشخص کنید, آدرس مشتریان را چاپ کنید و به یک موزع اختصاص دهید, حواله خروج از انبار بگیرید و در نهایت نوع تسویه را ثبت کنید.

مشتریان رو ترغیب به خرید بیشتر کن !

با فرامحاسب به سادگی جشنواره های فروش فصلی و مناسبتی بذارید, تخفیفات پلکانی لحاظ کنید، جایزه فروش بذارید و با مشتریان از طریق پیامک رسان در تعامل باشید.

جشنواره خرید نرم افزار حسابداری فرامحاسب
اتصال نرم افزار حسابداری به فروشگاه اینترنتی

مشتریان اینترنت رو مال خودت کن !

فروشگاه اینترنتی داشته باشید و آن را به نرم افزار حسابداری متصل کنید, در نتیجه تمامی فروش اینترنتی را به با فرامحاسب مدیریت کنید.

امروز رایگان شروع کن

نسخه رایگان به مدت 7 روز استفاده به همراه پشتیبانی
نرم افزار حسبداری رایگان