چرا به نرم افزار حسابداری فروشگاهی نیاز دارم ؟

نرم افزار حسابداری

چرا به نرم افزار حسابداریفروشگاهی نیاز دارم ؟

من اگه سرمایه محدودی داشته باشم تا یک فرشگاه تاسیس کنم ، اولین کار بعد از خرید اجناس،گرفتن یک نرم افزار حسابداری خوب است.میدونید چرا؟

چون میدونم هزینه زیادی نمیکنم اما این قدر مزیت برام داره که خودمو اجبار میکنم اولین کارم خرید نرم افزار حسابداری باشه.

اولا که میخوام بدونم به میزانی که سرمایه گذاری کردم ، چه قدر درامد دارم شاید پولم تو بانک میزاشتم بیشتر از این فروشگاه برام سود داشته باشه.اگه مطلع باشم از عدد فروش و عدد دقیق سود و زیان میدونم کارم رو به پیشرفته یا دارم اشتباه میکنم.

کنترل فروشگاه :موجودی اجناس و….زیر حد سفارش شدن کالاها باعث می شه همیشه جنسم جوره جور باشه.کالای پرفروش و کم فروشم رو بشناسم.

پنل پیامکی:فروش که پایین میاد شروع میکنم پیامک تبلیغاتی میفرستم برای مشتریان خاص خودم و با دو سه تا تخفیف و طرح جدید فروشم افزایش میدم.

حساب افراد:دیگه نیاز نیست دفتر فروش بررسی کنم ، با یک کلیک و وارد کردن نام مشتری سریع کل فاکتورای صادره وبرگشتی و مانده و بدهی رو دقیق و مرتب میشه ببینم.مشتری بد حسابم بشناسم و حد خرید براش بزارم.

 

تقریبا همه ی ما از مزایای داشتن یک نرم افزار حسابداری خوب مطمئن هستیم.میدانیم چه قدر داشتن نرم افزار حسابداری برای مدیریت یک کسب و کار واجب و لازم است.اما چرا این نرم افزار را برای فروشگاه خود راه اندازی نمیکنیم؟

این سوال را اکثرا پرسیده ایم و جوابش چندین جمله است.در این مقاله قصدم بر این است دغدغه هایتان را بر طرف کنم.

اولین دغدغه:من نمیتوانم با نرم افزار حسابداری کار کنم.علمش را ندارم.حسابداری و کار با کامپیوتر را خوب بلد نیستم.در جواب شما باید عرض کنم دوست عزیز من اگر بخواهم نرم افزار حسابداری فرامحاسب را به شما اموزش دهم فقط ده دقیقه نیاز دارم.در این ده دقیقه فقط کافیست به شما بگویم استفاده از نرم افزار حسابداری فرامحاسب یعنی تعریف کالا_تعریف اشخاص_فاکتور خرید_فاکتور فروش_گزارش سود و زیان_گزارش مانده کالا_گردش حساب افراد.این ۷ مورد تمام آن چیزی است که کاربران ما باید بدانند و با این امکانات کسب و کارشان را مدیریت کنند..گروه تولیدی نرم افزار حسابداری فرامحاسب برای سادگی و آسان بودن کاربری اقدامات لازم را دیده اند.ما فکر کرده ایم که صفحه فاکتور فروش را برای شما خلاصه کنیم،تمام امکانات مورد نیاز یک کاربر در نرم افزار حسابداری ما وجود دارد اما غیر فعال است و در تنظیمات فعال میشود.پس ابتدای کار با صفحه شلوغ فاکتور ها مواجه نمی شوید.کم کم که نرم افزار برایتان آسان شد می توانید این امکانات را فعال کنید.هدف ما این بوده است که حسابداری را برای کاربرانی که حسابداری نیاموخته اند راحت کنیم.

نرم افزار آموزشی فرامحاسب کامل ترین سیستم آموزشی را با توجه به نیاز شما برایتان فراهم می کند.نیاز های صنف کاری تان و نسخه خریداری شده را رصد کرده ایم و کدی برایتان ارسال میکنیم تا فیلم های آموزشی مخصوص کار خودتان را ببینید.نرم افزار آزمایشی ما را به همراه نرم افزار آموزشی را در قسمت مرکز دانلود میتوانید دریافت کرده و رایگان ساده ترین نرم افزار حسابداری در ایران را دانلود و استفاده کنید تا مطمئن شوید.با ما تماس بگیرید تا راهنماییتان کنیم.

مقالات حسابداری

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *