امکانات نرم افزار های حسابداری فرامحاسب(قسمت دوم)

در این مطلب می خواهیم به بخش دوم شرح ویژگی ها و امکانات نرم افزار های حسابداری گروه فرامحاسب بپردازیم.

نرم افزار ها و محصولات گروه فرامحاسب به شش دسته ی تقسیم بندی می شوند و هر کدام از این نرم افزار های دارای چند نسخه هستند به طور مثال نرم افزار شرکتی فرامحاسب دارای دو نسخه می باشد که هر کدام ویژگی ها و امکانات بخصوصی را دارا هستند اما یکسری از این ویژگی ها در هر دو نسخه یافت می شوند که ما در ادامه می خواهیم توضیحاتی درباره ی آن ها بدهیم.

ارسال گزارشات: از امکانات نرم افزار های حسابداری گروه فرامحاسب ارسال گزارشات دارایی ها، تولیدات، فروش و … به صورت ماهیانه و فصلی می باشد. این نرم افزار می توانند تمامی گردش های ریز حساب ها را نیز گزارش کند. این گزارش ها به مدیران شرکت ها کمک می کند تا تصمیمات بهتری درباره روند کلی کار در شرکتشان بگیرند.

تعریف نا محدود انبار و کاربر: شما می توانید با نرم افزار های حسابداری گروه فرامحاسب انبار های شرکت را مدیریت و کنترل کنید بدین صورت که انبار ها را برای نرم افزار تعریف کرده و سپس تمامی ورودی ها و خروجی های انبار را می توانید با این نرم افزار حسابداری کنترل نمایید

همچنین شما در نرم افزار حسابداری فرامحاسب محدودیتی برای تعریف کاربر نخواهید داشت و متوانید با تعریف کاربر و تعریف محدوده ی دسترسی برای کاربران (مثلا مدیر تولید یا حسابدار) به آن ها اجازه استفاده از نرم افزار را بدهید.

طراحی فرم چاپ: از دیگر امکانات نرم افزار های حسابداری فرامحاسب، امکان طراحی فرم چاپ، چاپ بر روی برگه چک، چاب بارکد و… می باشد به طوری که دیگر نیازی به هزینه کردن برای طراحی فرم و چاپ بارکد وجود ندارد و به راحتی می توانید این کار ها را با نرم افزار حسابداری فرامحاسب انجام دهید.

 

تنظیم پوسته ی گرافیکی: تقییرات در رابط کاربری نرم افزار ها یک از کار های مورد علاقه ی بعضی از کاربران می باشد که باعث می شود از کار با نرم افزار مورد نظر لذت ببرند. این امکان در نرم افزار های حسابداری گروه فرامحاسب نیز وجود دارد و کاربر می تواند از چندین پوسته ی گرافیکی تنظیم شد در نرم افزار یکی را به دلخواه انتخاب کرده و بر روی نرم افزار اعمال نماید.

علاوه بر امکانات ذکر شده امکانات دیگری هم مانند ثبت حقوق، دفترچه اقساط، حواله ی بین انبار و… وجود دارد که با تهیه این نرم افزار ها می توانید از این امکانات استفاده کنید.

جهت تهیه ی نرم افزار های حسابداری فرامحاسب و استفاده از امکانات کم نظیر آن اینجا را کلیک کنید.

فرامحاسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *