مزایای سیستم پیامک رسان نرم افزار های حسابداری فرامحاسب

مزایای سیستم پیامک رسان نرم افزار های حسابداری فرامحاسب

یکی از ویژگی ها و امکانات اساسی نرم افزار های حسابداری شرکت دانش رهاورد ایرانیان (فرامحاسب) سیستم پیامک رسان این نرم افزار ها می باشد که در ادامه ی این مطلب می خواهیم توضیحاتی درباره این سیستم پیامک رسان به شما کاربران محترم بدهیم.

همانطور که می دانید امروزه برقراری ارتباط مداوم با مشتریان و کاربران، یکی از عوامل مهم در موفقیت شرکت ها می باشد چرا که همین برقراری ارتباط با مشتریان باعث وفاداری آن ها به مجموعه ی شما می شود. یکی از راه های تبلیغات موثر و ارتباط مفید و مداوم با مشتریان استفاده از سیستم پیامک رسان می باشد چرا که با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه، کاربران به راحتی به پیام های دریافت شده دسترسی داشته و آن ها را نادیده نمی گیرند همچنین شما با ارسال پیامک های متعدد به مشترییان و کاربران قدیمی خود، آن ها را وادار خواهید کرد که باز هم به مجموعه ی شما سر زده و از خدمات شما استفاده کرده یا کالاهایتان را خریداری کنند. استفاده از سیستم پیامک رسان از مقرون به صرفه ترین راه های تبلیغات نیز می باشد چرا که با هزینه ای بسیار ناچیز در مقابل بقیه راه های تبلیغاتی می توانید از این سیستم استفاده کنید

شما با استفاده از این سیستم پیامک رسان نرم افزار های حسابداری فرامحاسب می توانید محصولات جدید خود را به کاربران معرفی کنید و یا تخفیف های مربوط به کالا ها را اطلاع رسانی کنید همچنین نظر سنجی، برگزاری قرعه کشی، ارسال پیام تشکر به مشتری پس از خرید، ارسال فاکتور فروش توسط پیامک برای مشتری و هر کار دیگری که امکان انجام دادن آن با سیستم پیامک رسان وجود داشته باشد را می توانید انجام دهید.

شما همچنین می توانید با این سیستم پیامک رسان سفارشات مشتریان را هم ثبت کنید و با این کار دیگر نیاز نیست که مشتریان مدت زیادی را پشت تلفن به انتظار سپری کنند چرا که تنها لازم است کاربر کد مربوط به کالای مورد نظر را به شماره ی مربوطه پیامک کرده و سپس سفارش به ثورت اتوماتیک برای وی ثبت خواهد شد و همچنین پس از ثبت سفارش فاکتور فروش و مبلغ نهایی نیز برای کاربر ارسال خواهد شد. این کار سرعت فرایند سفارشات را به طور چشمگیری بهبود می بخشد.

شما با تهیه نرم افزار های حسابداری گروه فرامحاسب می توانید از این سیستم پیامک رسان استفاده کرده و تمامی کار های ذکر شده در بالا را با آن انجام دهید. برای تهیه نرم افزار های حسابداری فرامحاسب اینجا را کلیک کنید.

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *