امکانات و ویژگی های نرم افزار های حسابداری فرامحاسب(قسمت اول)

در این مطلب می خواهیم تعدادی از اساسی ترین ویژگی های نرم افزار های حسابداری فرامحاسب را برای شما کاربران محترم توضیح دهیم.

فاکتور فروش، فاکتور خرید و پیش فاکتور: یکی از اساسی ترین ویژگی های نرم افزار های حسابداری فرامحاسب مختلف فرامحاسب ارائه ی فاکتور فروش و فاکتور خرید و پیش فاکتور می باشد. فاکتور خرید و فروش یک سند تجاری هستند که توسط فروشندگان و یا ارائه دهندگان خدمات برای خریداران و یا کاربران صادر می شود و نشان دهنده مبلغی است که کاربر یا خریدار باید به فروشنده بپردازد. فاکتور فروش یا خرید هر دو یک چیز هستند که برای فروشنده فاکتور فروش و برای خریدار فاکتور خرید است.

ویژگی های نرم افزار های حسابداری فرامحاسب
ویژگی های نرم افزار های حسابداری فرامحاسب

پیش فاکتور نیز به عنوان فاکتوری که خریدار قبل از خرید محصول آن را از فروشنده دریافت می کند تا ببیند برای خرید محصول مورد نظر چقدر باید هزینه کند. شما می توانید با نرم افزار های حسابداری گروه فرامحاسب یک تخفیف کلی مانند تخفیف در دوران جشنواره و… نیز برای فاکتور ها اعمال کنید.

تعریف کالا، صندوق، اشخاص و موارد دیگر: نرم‌افزارهای حسابداری گروه فرامحاسب امکان تعریف اشخاص( حقوقی یا حقیقی) تعریف انواع کالاها، تعریف یک یا چند صندوق، تعریف یک یا چند بانک برای شرکت، تعریف واحد های اندازه گیری( مانند متر برای طول و کیلوگرم برای جرم) و تعریف درامد ها و هزینه ها را به شما می دهند. کافیست یک بار این موارد را برای این نرم افزار ها تعریف کرده و ذخیره کنید تا هر موقع که نیاز داشتید تنها با چند کلیک کار های مربوطه را انجام دهید.

دریافت ها و پرداخت ها: مدیریت دریافتی ها یا همان ورودی ها و همچنین مدیریت پرداخت ها و خروجی ها از جمله ویژگی های اساسی نرم افزار های حسابداری فرامحاسب می باشند، شما با استفاده از این ویژگی می توانید کالا ها و مواد اولیه وارد شده به کار خانه و شرکت و همچنین محصولات تولید شده و صادر شده رو کنترل و مدیریت نمایید. شما همچنین می توانید با این نرم افزار چک های پرداختی و دریافتی را نیز مدیریت نمایید.

ماشین حساب: استفاده از یک ماشین حساب کامل و در دسترس کمک زیادی به شما می کند تا امور حسابداری را با سرعت بسیار بیشتری انجام دهید و نیاز به یک ماشین حساب جدا و جاگیر نداشته باشید که این ویژگی در صندوق های مکانیزه ی فروش بسیار اهمیت دارد. همه ی نرم افزار های حسابداری گروه فرامحاسب دارای یک ماشین حساب کامل هستند که به راحتی نیز در دسترس می باشد.

 

برای تهیه نرم افزار های گروه فرامحاسب و استفاده از وِیژگی های نرم افزار های حسابداری این شرکت به این لینک مراجعه کنید. 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *