مزیت های داشتن یک نرم افزار حسابداری مطمئن برای سوپر مارکت ها

سوپر مارکت

مزیت های داشتن یک نرم افزار حسابداری مطمئن برای سوپر مارکت ها

مزیت های داشتن یک نرم افزار حسابداری مطمئن برای سوپر مارکت ها :

 1. طرح های تخفیفی:
  چگونه در بدترین اوضاع اقتصادی فروشتان را افزایش دهید.
  اگر مدیر یک سوپر مارکت یا هایپر مارکت هستید به شما راه حل می دهم تا فروشتان را افزایش دهید
  بعد از گذشت یک یا دو ماه از ‌طریق نرم افزار حسابداری خود گزارش فروش اجناس را بگیرید.کالاهای پرفروش و متوسط فروش و کم فروش را برای شما نشان میدهد.لیست کالا های کم فروش را ببینید و برای ان ها طرح تخفیفی بگذارید.کالاهایی که در مغازه شما مدت زمان زیادی طول می کشد تا فروش برود را با سود خیلی کم و تخفیف بیشتر برای فروش بگذارید.سه تا اتفاق مهم در مغازه شما:

  1. مشتریان می بینند که شما تخفیف می دهید و شما را به عنوان فروشنده با انصاف میشناسند.
  2. جنس هایی که مدت طولانی باید در مغازه می ماند را به پول تبدیل سپس جنس بهتر می خرید و عملا سرمایه تان به پول نزدیک می کنید.
  3. مشتری شما به هوای تخیف فلان جنس وارد مغازه تان می شود و در کنار ان جنس ارزان چند جنس دیگر به قیمت معمولی میخرد و شما سود اصلی را از بقیه اجناس پرفروش مثل نوشابه و لبنیات و… میبرید.
 2. جوری جنس:
  گاهی مشتری به شما می گوید فلان جنس را بدهید که تنها جواب شما این است که متاسفانه تمام شده است.مشتری تان به مغازه دیگری می رود که همه اجناس ان کامل باشد.فروشتان کاهش میابد و در صورت تکرار حتی مشتری تان را ممکن است از دست بدهید.نرم افزار حسابداری قبل از زیر حد سفارش شدن به شما الارم زیر حد سفارش می دهد تا جنس رو به اتمام را سفارش دهید.
 3. اگر دقیق بدانید فروشتان چه قدر است و چه قدر سود حاصل از فروش امروزتان بوده است بهتر میتوانید برای زندگیتان برنامه ریزی کنید.
 4. شاگرد مغازه تان را از طریق نرم افزار و بارکدخوان کنترل کنید.صورت موجودی اجناس به صورت دقیق در نرم افزار حسابداری ببینید اگر جنسی کم باشد یعنی در مغازه ی شما احتمالا مشکلی وجود دارد و جنسی فروخته شده اما مبلغ ان در صندوق موجود نیست.
  هم چنین حساب باز مشتریان،پنل پیامکی،آلارم تاریخ انقضای کالا های تمام شده،یاداوری چک هایی که در بازار خرج کردید،سرمایه اجناس موجود در مغازه،سود لحظه ای فاکتور و سود و زیان ماهیانه و سالیانه و…از دیگر مزایای داشتن سیستم صندوق فروشگاهی فرامحاسب است.

اگر دغدغه راه اندازی نرم افزار و بارکد خوان چه از لحاظ هزینه و چه از لحاظ زمانی که باید صرف کنید را دارید با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *