نرم افزار حسابداری - حقوق و دستمزد

محاسبه حقوق و دستمزد با نرم افزار حسابداری

اگر شما مدیر یک کسب و کار نو پا و یا یک شرکت بزرگ هستید حتما می دانید که مدیریت زمان و هزینه چقدر اهمیت دارد. یکی از کار های بسیار وقت گیر و هزینه بر محاسبه دستمزد و حقوق کار کنان می باشد. ممکن است فکر کنید که محاسبه حقوق کارکنان و پرداخت آن مگر چقدر وقت گیر و هزینه بر است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که حقوق و دستمزد تنها به محاسبه و پرداخت دستمزد به کارکنان ختم نمی شود و موارد دیگری مانند مالیات حقوق و دستمرد، مالیات بر درآمد، بیمه کارکنان و … نیز وجود دارد که باید محاسبه شود. همچنین باید توجه کرد که کار توسط کارمندان انجام می شود یا توسط پیمانکاران.

نرم افزار حسابداری - حقوق و دستمزدمزایای استفاده از نرم افزار حسابداری برای محاسبه ی حقوق و دستمزد ( نرم افزار حقوق و دستمزد)

همانطور که گفته شد محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان و امور مربوط به آن به صورت دستی فرایندی زمانبر و تا حدی هزینه بر نیز است و نیز احتمال خطا و اشتباه در آن بسیار زیاد است به همین خاطر است که استفاده از نرم افزار های حسابداری برای محاسبه حقوق و دستمزد توصیه می شوند

نرم افزار های حسابداری با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها با زدن چند دکمه تمامی محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد، مالیات، بیمه و… را با بالا ترین دقت برای شما انجام می دهند. به دلیل رابط کاربری آسان این نرم افزارهای حقوق و دستمزد نیاز به یک یا چند حسابدار متخصص و کارشناس دیگر در شرکت ها وجود ندارد و یک حسابدار ساده هم می تواند با استفاده از نرم افزارهای حقوق و دستمزد تمامی امور مربوط به دستمزد کارکنان را انجام دهد. با این وجود دیگر نیازی به هزینه کردن برای چند حسابدار متخصص وجود ندارد.

شرکت دانش رهاورد ایرانیان (فرامحاسب) تولید کننده انواع نرم افزار های حسابداری با بهترین کیفیت، رابط کاربری آسان و زیبا و قیمتی مقرون به صرفه قابلیت محاسبه ی حقوق و دستمزد کارکنان را در نرم افزار های حسابداری خود قرار داده است به طوری که شما می توانید با خرید هر کدام از نرم افزار های حسابداری این شرکت که متناسب با انواع نیاز های مجموعه های مختلف تهیه  شده تمامی نیاز های مربوط به امور حسابداری خود را از جمله محاسبه ی حقوق و دستمزد را بر طرف سازید. همچنین همگی نرم افزار های این شرکت از خدمات پس از فروش این شرکت یعنی 15 ماه پشتیبانی رایگان و بروزرسانی های نامحدود رایگان بهره مند هستند.

برای خرید و تهیه نرم افزار حسابداری از اینجا اقدام نمایید.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *