امکانات نسخه های بالاتر نرم افزار های حسابداری فرامحاسب

امکانات نرم افزار حسابداری

امکانات نسخه های بالاتر نرم افزار های حسابداری فرامحاسب

نسخه های بالاتر نرم افزار های حسابداری فرامحاسب چه امکانات و ویژگی های بهتری دارند؟

نرم افزار های حسابداری فرامحاسب در حال کلی به شش دسته ی نرم افزار های حسابداری فروشگاهی، نرم افزار حسابداری شرکتی، نرم افزار حسابداری پیمانکاری، نرم افزار حسابداری تولیدی ، نرم افزار پخش مویرگی و نرم افزار رستوران ها و فست فود تقسیم بندی می شوند و هر کدام دارای ویژگی های اساسی و مخصوص می باشند که مدیران شرکت ها و کاربران بسته به نیاز خود و مجموعه ی مورد نظر می توانند نسبت به تهیه ی هر کدام از این نرم افزار ها اقدام کنند.

هر کدام از این نرم افزار های شامل چند نسخه می شوند که نسخه های بالاتر نرم افزار های حسابداری (مثلا نسخه ی ۴٫۵ در نرم افزار شرکتی) دارای امکانات بخصوصی هستند و در ادامه می خواهیم توضیحاتی درباره این ویژگی ها و امکانات به شما کاربران بدهیم.

امکانات نرم افزار حسابداری

سیستم بازاریابی: در این سیستم شما می توانید کالاهایتان را توسط بازاریابان به فروش برسانید به این صورت که شما کلا هایتان را به افرادی به نام بازاریاب می سپارید و آن ها وظیفه ی فروش محصول شما را دارند که البته این یکی از روش های بازاریابی می باشد و شما با کمک این نرم افزار می توانید این فرآیند بازار یابی را مدیریت نمایید.

امکان اتصال به دستگاه های کارت خوان بانکی(pos): شما با استفاده از این ویژگی دیگر نیازی به وارد کردن مبالغی و هزینه هایی که توسط مشتریان با دستگاه های کارت خوان بانکی پرداخت می شود، به داخل نرم افزار حسابداری نخواهید داشت زیرا این نرم افزار های حسابداری امکان اتصال به دستگاه های کارت خوان بانکی را داشته و مبالغی که به این صورت پرداخت می شون مستقیما وارد نرم افزار شده و ثبت می گردند.

قیمت ثابت و پلکانی، تخفیف ثابت و پلکانی: از دیگر امکانات نسخه های بالاتر نرم افزار حسابداری فرامحاسب این است که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید برای محصولات خود قیمت ثابت و یا پلکانی تعریف کنید و همچنین می توانی در رمان های خاص برای محصولات موردنظر، تخفیف ثابت و پلکانی نیز تعریف کنید.

نمایش کالا های تاریخ مصرف گذشته: این امکان برای فروشگاه ها بسیار کاربردی می باشد به طوری که شما محصول و تاریخ تولید آن و مدت زمان استفاده از آن (مثلا شش ماه پس از تولید) را به نرم افزار حسابداری داده و این نرم افزار در زمان مشخص شده به شما اطلاع می دهد که تاریخ مصرف کالای مورد نظر تمام شده و باید اقدامی درمورد ان کالا انجام شود.

سطوح قیمتی کالا و تعریف مشتریان اعتباری و نقدی نیز از امکانات نسخه های بالاتر نرم افزار های حسابداری می باشد. شما می توانید برای تهیه نرم افزار های این شرکت و استفاده از امکانات آن  اینجا را کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *